Nasza firma może poszczycić się sukcesami w zakresie pozyskanych źródeł finansowania. Pomogliśmy przedsiębiorstwom w pozyskaniu dotacji zarówno na szczeblu regionalnym w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego działanie 3.4 jak i na szczeblu krajowym w ramach Sektorowego Programu Operacyjnego Wzrost Konkurencyjności Przedsiębiorstw działanie 2.3 oraz 2.2.2.
W okresie programowania 2007-2013 sporządziliśmy dokumentację 23 firmom aplikującym do działania 1.1.2 Inwestycje w mikroprzedsiębiorstwa oraz 1.4.1 Wsparcie usług turystycznych i rekreacyjno-sportowych świadczonych przez przedsiębiorstwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego.

Naszymi klientami są:

1. HR Byczyna www.hrbyczyna.pl
2. Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe "Krecik" Iżycki Jacek
www.minikoparka.izycki.pl
3. OPEBEL Kanobud s.c. www.kanobud.com.pl
4. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe „Salome”
Jedynak U., Rzewuski A. spółka jawna
www.salome.com.pl
5. Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Usługowo - Handlowe „BEN-ART” – Bursy Beniamin www.ben-art.pl
6. Leksus Krzysztof Fednik
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
7. Zakład Usług Komputerowych VOGAR/Wojciech Wojtanowski www.vogar.pl
8. Hurtownia Plast -1 Damian Łabuda „Plastmet” Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
9. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe „CENT-BUD” Andrzej Lenart Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
10. Studio Urody Gaja M. Krzyżanowska, J. Janecki-Krzyżanowski www.gaja-studiourody.pl
11. Zakład Stolarski mgr inż. Damian Świtała Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
12. Prywatny Gabinet Dermatologiczny Elżbieta Urbańska-Kmieciak Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
13. Usługi budowlane MARWIK Walczak Stanisław Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
14. Przedsiębiorstwo Transportowo- Dźwigowe i Handel „EDMIR” Mirosław Jankowski
 
15. Frezmet  Piekarczyk Szymon
Ul. Grodkowska 58 c, 48 -300 Nysa
 
16. Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych Sp. z o.o. w Opolu Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
17. Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych Sp. z o.o. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
18.. Eko-Petrol-Recykler Sp. z o.o. www.ekopetrol.pl
19. Zakład Budownictwa Komunalnego OPOL-KAN Ewa Kapuścińska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
20. Laser i Plazma  
21.
Mercury Radosław Tychman Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
22. NZOZ "Vita" Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
23. Salon Piękności "Oriental" Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
24. Gościniec Szydłowski "Idylla" Henryk Kapłon Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
25. CARDIO-SPORT Karol Wołyński Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
26. "Trattoria-Pizzeria ENZO s.c. Maria Żak Artur Żak" www.enzo.opole.pl
27. S. C. AKAR Restauracja "Brzeska" Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
28. Usługi gastronomiczno-hotelarskie "GIGANT" Fednik Beata Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
29. PPHU Sati Kalla Andrzej Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
30. Restauracja-Hotel Villa Park www.villapark.opole.pl
31. Zakład Gastronomiczny Restauracja Nowa Grażyna Zawadzka Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
32. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe BAPRO www.bapro.com.pl
33. PHU CzokBud Ewa Czok Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. www.maxbau.pl
34. D-H Szkoła nauki Jazdy Dawid Harynek www.d-h.prawojazdy.com.pl
35. M-ROL Józef Moczko Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
36. "Mast" S. C. Mariusz Przybyła Agata Przybyła Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
37. BEST Materiały Budowlane Krzysztof Okoń www.firmabest.pl Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
38. Zakład Przetwórstwa Mięsnego Edyta Pamuła Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
39. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "ZUWAŁA" Tomasz Zuwała

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Współpraca w ramach projektów miękkich PO KL:

1. TeDrive Poland sp. z o.o www.tedrive.pl
2. EuroSilesia sp. z o.o. www.eurosilesia.com.pl
3. Management Service sp. z o.o. www.mservice.opole.pl
4. Biuro Turystyczno-Marketingowe Marek Skrzydło
Kedzierzyn Koźle, tel. 77 481 14 57
 
5. CB sp. z o.o. www.cb.com.pl
6. Quest sp z o.o. www.quest-corporate.pl
7. Europartner sp. z o.o. www.europartner.pl